Kobiece Inspiracje. Druga edycja

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2015-10-06 20:37   Bookmark and Share

Kolejne spotkanie z cyklu „Kobiece Inspiracje” odbędzie się już 13 października w Showroomie Malabelle w Warszawie. Jesienna aura, wino, muzyka i śpiew - to piękne połączenie zagwarantuje odpowiednią atmosferę w gronie ciekawych gości. Motywami przewodnimi będą tajemnica, energia, transformacja i towarzysząca nam na każdym kroku muzyka.

Tym razem, Anna Rusiniak-Malinowska, gospodarz Malabelle, na „Kobiece Inspiracje” zaprosiła piosenkarkę Misię Furtak (Misia Ff), Monikę Szczukę - projektantkę i założycielkę marki KISS THE FROG oraz Kasię Wójcik, projektantkę biżuterii i właścicielkę marki June Design. Każda z Pań zaprezentuje fragment swojej twórczości, bo celem cyklicznych spotkań „Kobiece inspiracje” jest łączenie ludzi z pasją i stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz nowych rozwiązań.

Misia Furtak pokaże swoje dwie twarze – wokalistki, uświetniając spotkanie kameralnym koncertem wykonanym z akompaniamentem gitary oraz autorki biżuterii. Kolekcja Bazgroł, którą artystka stworzyła wraz z Kasią Wójcik dla marki June Design jest ważnym symbolem. - Ten wzór chodzi za mną już od kilku lat. Najpierw znaczył dla mnie działanie, zachętę, żeby robić i nie oglądać się za siebie. Potem zobaczyłam w nim też symbol historii - poplątanych i przecinających się w różnych punktach - podkreśla Misia Furtak. - Każda z nas nosi w sobie swój bazgroł, swój własny kosmos. Niezliczoną ilość historii i doświadczeń, które stanowią o tym, jakie jesteśmy i co jest dla nas najważniejsze. Tylko my same wiemy, co nas najmocniej ukształtowało. I tylko my możemy spojrzeć na to z lekkim przymrużeniem oka - dodaje Kasia Wójcik.

- W trakcie drugich „Kobiecych Inspiracji”, na które gorąco zapraszamy stałych Klientów Malabelle i osoby, które jeszcze nie znają naszej marki, będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami i przemyśleniami na temat pracy i twórczości. Organizując te spotkania chcemy zebrać w jednym miejscu miłośników piękna, sztuki i designu. Chcemy też dać inspirację kobietom, które próbują ośmielić się do wdrożenia w życie swoich kreatywnych pomysłów biznesowych - zaprasza właścicielka Malabelle, Anna Rusiniak – Malinowska.

Drugie spotkanie z cyklu odbędzie się we wtorek, 13 października o godzinie 19.00 w Showroomie Malabelle przy ulicy Polnej 18/20.


1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry