Design udomowiony we Wrocławiu. Finał

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2015-07-30 14:28   Bookmark and Share

31 lipca Galeria Wnętrz Domar zaprasza na finał dwóch prezentowanych w ramach Designu udomowionego wystaw - "Marki Dolnośląskie - Wzorowe produkty" oraz „Łąka i Las” Ewy Solarz. Ostatnia szansa, by pod jednym dachem zobaczyć świetne produkty zaprojektowane przez polskich twórców. Dodatkową atrakcją będą warsztaty majsterkowania w drewnie z Heart of Wood i tworzenia mini roślinnych kompozycji z Zieloną Wroną."Marki Dolnośląskie – Wzorowe Produkty" to przegląd produktów tworzonych przez projektantów i marki związane z regionem. Ekspozycja prezentuje przedmioty codziennego użytku dla domu, takie jak meble, lampy i akcesoria wnętrzarskie – produkty o dużych walorach estetycznych i wysokiej jakości wykonania. Uzupełnieniem ekspozycji są dobrze zaprojektowane zabawki i książki.


Wystawa „Łąka i Las” jest polską premierą ekspozycji "Forest and Meadow" prezentującej polski design, która to powstała z inicjatywy culture.pl i została wcześniej zaprezentowana podczas Design Trade Copenhagen 2013 oraz w Designgalleriet w Sztokholmie w 2014. Każdy z prezentowanych na wystawie przedmiotów opowiada historię – najczęściej zaskakującą, ironiczną i pełną humoru, niedosłowną, ale głęboko zakorzenioną w polskiej kulturze. Kuratorem wystawy jest Ewa Solarz, a wśród prezentowanych marek i prac projektantów:
Agnieszka Alicja Bar, Katarzyna Bogucka, Dizeno Creative,Bongo Design, Ende, Maciej Gąsienica Giewont, Maria Jeglińska, Halina Kamińska, Kosmos Project, Wiktoria Lenart, Malafor, Karina Marusińska, Mono, Pani Jurek, Alicja Patanowska, undesign.pl, Wzorowo - from Love to Patterns.

Zapraszamy!


1
1
1
1
1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry