Domar zaprasza na Noc z Designem

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2015-06-09 16:04   Bookmark and Share

Noc z Designem w Galerii Wnętrz Domar na stałe wpisuje się w kalendarz ogólnopolskich imprez dla wielbicieli dobrego wzornictwa. Wystawy, prezentacje produktów, spotkania z projektantami - to wszystko już od 18 czerwca we Wrocławiu.

Myślą przewodnią tegorocznej edycji Nocy z Designem jest Las. W tym roku, dominować będą przedmioty wykonane z naturalnych materiałów. Tematyczna zieleń zawita również w aranżacji całej Galerii. Wśród nowości zobaczymy wernisaż wystawy “Marki Dolnośląskie”, polską premierę wystawy “Las i Łąka”, Dobry smak - dobry design - “Forest live cooking”, a Oskar Zięta osobiście przywita odwiedzających przy swoim piecu.

Tegoroczna  edycja Nocy z Designem pod hasłem „Naturalnie. Design” to również wyprzedaże w  Galerii Wnętrz Domar oraz prezentacje nowości rynkowych między innymi takich firm jak: Fameg, Paged Collection, Noti, Swarzędz Home, Vox. Pojawią się także inspirujące wystawy, m.in: must have Łódź Design Festival, Welldone, Meble Marzeń, Dobry Tydzień Projektanta 3, Przedmioty dobrze zaprojektowane - Klaster Dobry Polski Wzór oraz Samoobsługowe Muzeum / Ziemia - Muzeum Współczesnego we Wrocławiu. Odbędą się również prezentacje książek Uncut, Very Graphic, czy Symbole Polskiego Designu.

Podczas tegorocznej Nocy z Designem swoją premierę będzie miała Strefa Architekta, nowe miejsce spotkań projektantów z klientami, a także platforma wymiany wiedzy i edukacji. Dobry design i architektura oddają charakter Wrocławia, miasta kreatywnego i przedsiębiorczego, dlatego Galeria Wnętrz Domar zaprasza wszystkich - nie tylko Wrocławian - do rozmowy, dyskusji o designie.

7. Noc z Designem odbędzie się w Galerii Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14 we Wrocławiu w godzinach 20:00 – 24:00. Wstęp na wszystkie wydarzenia w tym dniu są bezpłatne. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy na wykłady, czy spotkania z projektantami.

design udomowiony, Noz z designem,
design udomowiony, Noz z designem,
design udomowiony, Noz z designem,
design udomowiony, Noz z designem,
design udomowiony, Noz z designem,
design udomowiony, Noz z designem,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry