Kolorowa Polska. Zadaj pytanie

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2015-04-27 10:44   Bookmark and Share

Już kolejny raz współpracujemy z firmą Dekoral w ramach kampanii Kolorowa Polska. W tym roku dwóch ekspertów Dekoral: Kamdi Sosnowska i Bartosz Głogowski udzielą internautom wszelkich porad związanych z urządzeniem mieszkania, metamorfozą czy doborem koloru ścian. Jak się do nich zwrócić? Wystarczy we wpisie na Facebooku, lub na forum dodać #kolorowapolska, a specjaliści Dekoral przybędą z pomocą. Przygotują spersonalizowaną odpowiedź w formie pisemnej, video, lub animacji!

W ubiegłym roku podczas trwania kampanii, Kolorowa Polska zbadała preferencje kolorystyczne Polaków w odniesieniu do ich miejsca zamieszkania, płci, wieku i upodobań kolorystycznych. W tym roku zostaną zbadane preferencje ankietowanych w odniesieniu do kolorów, wskazując im jednocześnie, jak je ze sobą łączyć. Dane zostaną zebrane z ankiet wypełnionych na stronie internetowej oraz podczas wydarzenia w mieście.

Zadawajcie pytanie, wrzucajcie zdjęcie z #kolorowapolska na swoim profilu na Facebooku. Dekoral przygotował również dodatkowe nagrody.

Cała kampania zakończy się wydaniem z Cztery Kąty podsumowania zebranych informacji w formie raportu. Dowiemy się z niego, jakie połączenia kolorystyczne dominują w życiu Polaków.

Patroni medialni: Avanti.pl, Budnet.pl, ChceszMieszkac.pl, domhobby.pl, Domosfera.pl, Palapa, Purpose, WP, Cztery Kąty i Ładny Dom.1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry