TARGI RZECZY ŁADNYCH. Wiosna 2015

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2015-04-13 09:57   Bookmark and Share

18 i 19 kwietnia 2015 r. odbędzie się 5. edycja TARGÓW RZECZY ŁADNYCH - najpopularniejszej warszawskiej imprezy, której celem jest promocja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności. Będzie to największe z dotychczasowych wydarzeń - w nowoczesnej przestrzeni biurowca Plac Unii City Shopping zaprezentuje się ponad 130 firm i projektantów, odbędą się spotkania, wykłady i warsztaty o szeroko pojętym projektowaniu.

Podczas dwóch dni wiosennej edycji każdy będzie mógł zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku i kupić od ręki: meble, elementy wyposażenia wnętrz, lampy, porcelanę, tkaniny i inne oryginalne produkty najciekawszych polskich marek, także w wydaniu retro. Dla dzieci i ich rodziców będzie czekała bogata strefa z ofertą dla najmłodszych - zabawkami, książkami i meblami. Wielu wystawców - niektórzy będą prezentowali się w Warszawie po raz pierwszy - zapowiedziało specjalne premiery nowych produktów oraz atrakcyjne targowe ceny. Osobną atrakcją targów będzie strefa PRINT ze znakomitym wyborem prac najciekawszych polskich grafików, m.in.: Dawida Ryskiego, Pawła Jońcy, Patryka Mogielnickiego, Katarzyny Boguckiej i innych. Na ich stoiskach będzie można znaleźć oryginalne sygnowane plakaty, serigrafie, druki, książki i notesy.

Targi Rzeczy Ładnych to także wykłady i spotkania.
Wśród gości tej edycji m.in. znakomity reporter FILIP SPRINGER, autor głośnych książek o architekturze i przestrzeni publicznej „Wanna z kolumnadą”, „Źle urodzone” i „Zaczyn. O Zofii i Oskarze Hansena”.
Podczas Targów odbędzie się także premiera książki „Akademia designu” z udziałem Ani Grużewskiej i Tomka Rygalika. Wydawcami publikacji są Dom&Wnętrze/Agora.

Organizatorzy wydarzenia: Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski

Targi Rzeczy Ładnych
18-19 kwietnia
Godz. 11-19
Plac Unii City Shopping
ul. Puławska 2
Warszawa
Wstęp 5 zł

Partner strategiczny imprezy:
Miasto Stołeczne Warszawa

Partner imprezy:
Plac Unii City ShoppingHECA STUDIO
HELLOWAWA
WOOD & PAPER
MEESH
Ideeen
targi rzeczy ładnych,
targi rzeczy ładnych,
magdapilka.com
targi rzeczy ładnych,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry