Czerwony Kapturek. Picture book

Kategoria: Design, Dodano: 2015-03-27 14:34   Bookmark and Share

BAJKI ZNAM, OPOWIADAM JE SAM! - tak pewnie słyszał każdy rodzic. Co wyjdzie nam z połączenia dobrego designu, świetnej ilustracji dla dzieci oraz zabawy w opowiadanie? Najnowszy picture book wydany przez markę Brambla.

Czerwony Kapturek to książeczka obrazkowa, która ma na celu zachęcić dziecko do budowania własnej opowieści na podstawie klasycznej bajki Charlesa Perrault. Samodzielne powiadanie pozwala na ciekawe eksperymenty z językiem i swobodną ekspresję swojej osobowości. Ta zabawa ze słowem jest jednym z najważniejszych elementów budowania kompetencji językowej i komunikacyjnej u przedszkolaków.

Wydawcą książki jest Brambla, inkubator kreatywności, który na co dzień współpracuje z młodymi projektantami grafiki i przedmiotów użytkowych. Tym razem do współpracy zaproszono Izabelę Dudzik; jedną z najbardziej obiecujących graficzek nowego pokolenia. Utalentowana ilustratorka buduje atmosferę magicznego lasu, w którym wszystko może się zdarzyć.

Książeczka została od początku zaprojektowana z myślą o dziecku - jest lekka, ma niewielki format, a papier o dużej gramaturze ułatwia przewracanie kartek.

POLECAMY!

1
1
1
1
1
1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry