Sztuka Wyboru. OFF Piotrkowska Center

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2015-03-26 08:39   Bookmark and Share

Od 10 do 12 kwietnia w OFF Piotrkowska Center odbędzie się II edycja Sztuki Wyboru. Na gości czeka ponad 1000 metrów kwadratowych przestrzeni wypełnionej szeroką gamą produktów. Pojawią się w niej projektanci i producenci: mebli, lamp, ceramiki, akcesoriów, plakatów, wydawnictwa książkowe dla dzieci oraz twórcy oryginalnych zabawek. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem firm i marek odzieżowych, także dla nich powstanie modowa strefa. Aby przyłączyć się do uczestników wydarzenia wystarczy zgłosić się mailowo: instytut@esedi.pl.

Sztuka Wyboru to nie tylko ogromna przestrzeń showroomu, ale także wystawy i specjalne strefy. Pierwszego dnia odbędzie się wernisaż wystawy reKREakCJA, studentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Będzie to zbiór prac konkursowych, dyplomowych licencjackich i magisterskich reprezentatywnych przez Wydział kierunków studiów w zakresie wzornictwa oraz architektury wnętrz.

Dla wszystkich, którzy myślą o zaistnieniu w świecie designu i mają ciekawe pomysły, czeka „13 m2” czyli Imagination is everything Startup. To event skierowany do designerów, innowatorów, majsterkowiczów i wizjonerów. Powinien wziąć w nim udział każdy kto chce, by życie w miejskiej dżungli na kilkunastu metrach kwadratowych stawało się barwniejsze. Przez 52 godziny od południa w piątek do godz. 16 w niedziele uczestnicy będą tworzyć kreatywne rozwiązania mające zastosowanie w przestrzeni domowej. W pracach nad pomysłami, ich urynkowieniem i sposobami promocji będą uczestnikom towarzyszyć mentorzy z wielu dziedzin. Zaproszeni zostali specjaliści od designu, inżynierii, biznesu, marketingu, finansów. Eksperci będą towarzyszyć zespołom biorącym udział w imprezie przez cały czas jej trwania. Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone stażem w DaWanda, Magazynie Brief, Futu i Usta.

Także dzieci i rodzice znajdą na Sztuce Wyboru coś dla siebie. Będzie przygotowana strefa przeznaczona właśnie z myślą o najmłodszych. Specjalnie dla nich wydawnictwo „Ładne Halo” zaprasza dzieci powyżej 4 roku życia wraz z opiekunami na spotkanie "Jak projektujemy książki dla dzieci".

1
1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry