Wiosna z designem. Kontury

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2015-03-21 10:57   Bookmark and Share

Pierwszego dnia wiosny odbędzie się druga edycja konturów, podczas której we wnętrzach Browaru Mieszczańskiego zagości oryginalne polskie wzornictwo i rękodzieło. Na kilkudziesięciu stoiskach pojawią się meble, oświetlenie, różnorodne artykuły wyposażenia wnętrz. Wszystko zaprojektowane i wykonane przez wystawców, z którymi podczas targów można porozmawiać, poznać bliżej - nie tylko produkt, ale też autora.

Na stoiskach partnerów targów będzie można poznać ofertę warsztatów, szkoleń i dowiedzieć się, co ciekawego oferuje Wrocław. Na terenie Browaru Mieszczańskiego licznie zaparkują Food Trucki, w środku będzie przestrzeń gastronomiczna, gdzie można usiąść, zrelaksować się i napić wyśmienitej kawy serwowanej przez Czarny Deszcz.

Dodatkowym wydarzeniem towarzyszącym konturom. jest after party, które odbędzie się w sobotę 21 marca o 21:30 w Klubogalerii Neon Side - z winyli poleci to, co najlepsze w polskiej muzyce lat 60. i 70.

Kontury. odbędą się 21 marca we Wrocławiu, w Browarze Mieszczańskim przy ulicy Hubskiej 44 w godzinach 11.00 - 19.00. Wstęp to 5 zł.

1
Wood&Paper. Wystawca wrocławskich targów Kontury
Mchy&Paprocie, czyli kompozycje kwiatowe również 21 marca we Wrocławiu w ramach targów sztuki użytkowej Kontury.

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry