Forum Dobrego Designu

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-11-13 09:23   Bookmark and Share

10 grudnia rozpoczyna się Forum Dobrego Designu, spotkanie z twórcami, kuratorami, animatorami branży wzornictwa. W tym roku miejsce będzie wyjątkowe, bo o dobrym designie rozmawiać będziemy w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie, projektu słynnego fińskiego architekta Rainera Mahlamaki.

Forum Dobrego Designu to druga edycja spotkania producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz z najbardziej uznanymi polskimi designerami i architektami wnętrz. Uczestnicy pięciu zaplanowanych debat zastanowią się nad przeszłością i przyszłością designu w Polsce, nad możliwościami rozwoju rynku wyposażenia wnętrz. O najnowszych światowych trendach w wyposażeniu wnętrz, roli designu, potrzebach i preferencjach konsumentów opowiedzą czołowi projektanci wzornictwa w Polsce, przedstawiciele stowarzyszeń projektantów wzornictwa, przedstawiciele producentów wyposażenia wnętrz, architekci wnętrz oraz przedstawiciele mediów.

Udział w Forum Dobrego Designu jest bezpłatny. Obowiązkowa rejestracja uczestników dostępna jest na stronie organizatora.

Ważną częścią Forum Dobrego Designu będzie także uroczysta gala wręczenia tytułów Dobry Design 2015. 130-osobowe jury złożone wyłącznie z architektów i projektantów wnętrz nagradza produkty ze swojej branży. Produkty zgłoszone do konkursu Dobry Design 2015 można zobaczyć na stronie portalu Dobrze Mieszkaj. Każdy może oddać również swój głos do 21 listopada.

Prelegenci Forum Dobrego Designu to między innymi:
Tomasz Augustyniak, Maja Ganszyniec, Dariusz Gocławski,
Katarzyna Herman-Janiec, Agnieszka Jacobson-Cielecka
Krystyna Łuczak-Surówka, Robert Majkut, Łukasz Pastuszka, Jakub Majewski, Michał Piernikowski, Zuzanna Skalska,
Nikodem Szpunar, Maciej Twaróg, Mikołaj Wierszyłłowski, Oskar Zięta.
1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry