Ciekawy adres w Poznaniu

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2009-11-05 12:38   Bookmark and Share

Nie wszędzie w Polsce można zobaczyć i zakupić przedmioty sygnowane przez takie nazwiska jak: Ray i Charles Eames, Verner Panton, Antonio Citterio, Philippe Starck, Eero Saarinen, Frank Gehry, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec czy Zaha Hadid.

Poznań wyprzedza pod tym względem wszystkie inne miasta. Znany nam już jest genialny SPOT, unikalny dzięki idei połączenia sklepu, galerii z fundacją wspierającą edukacje przez sztukę.

Teraz pragniemy zaprezentować Ipnotic Concept Store - sklep z myślą, koncepcją, gdzie wzornictwo przenika do naszego codziennego życia, a przedmioty użytkowe stają się dziełami sztuki.

Od naszych wnętrz oczekujemy coraz więcej. Chcemy przebywać w przestrzeniach niepowtarzalnych i jednocześnie funkcjonalnych, a przede wszystkim pragniemy podpatrywać dobry design. Właśnie w odpowiedzi na te potrzeby powstał Ipnotic.

Ikony designu firmy VITRA sygnowane są przez największych projektantów XX i XXI wieku. Ekspozycję uzupełniają meble i dodatki XO DESIGN – autorskiej marki Philippa Starcka, przepiękne dywany MOHO oraz wyjątkowe fotografie Szymona Brodziaka i Macieja Mańkowskiego.

Prezentowane kolekcje wielkich projektantów są swego rodzaju natchnieniem do powstawania wnętrz niezwykłych, niebanalnych a jednocześnie funkcjonalnych.

Już samo przebywanie wśród pięknych przedmiotów sprawia ogromną przyjemność, zmusza do rezygnacji z przestrzeni typowych i standardowych, uczy dobrego smaku i przede wszystkim inspiruje.


Zapraszamy!Ipnotic Concept Store,
Ipnotic Concept Store,
Ipnotic Concept Store,
Ipnotic Concept Store,
Ipnotic Concept Store,
Ipnotic Concept Store,
Ipnotic Concept Store,
Ipnotic Concept Store,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry