Kolekcja MYLOVIEW SUPERHEROES POSTERS

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2014-09-12 16:37   Bookmark and Share

Poznajcie bliżej ośmiu komiksowych superbohaterów nowej kolekcji myloview:

BATMAN
Dla jednych największy superbohater wszech czasów, dla innych zwykły przebieraniec. Jedno jest pewne – obok człowieka-nietoperza nie sposób przejść obojętnie. Wizja tej postaci narodziła się w głowie Bob Kane’a w 1939 roku (Batman ma już 75 lat!). Ten superbohater nie jest żadnym mutantem, ani nie posiada nadludzkich mocy. Batman to alter ego Bruce’a Wayne’a, którego misją jest walka ze złem w rodzinnym mieście Gotham. Zaopatrując się w plakat z wizerunkiem człowieka-nietoperza z kolekcji myloview Superheroes Posters, będziecie mieli pewność, że Batman będzie czuwać również nad waszym domem.

KAPITAN AMERYKA

Steve Rogers był zwykłym mężczyzną do czasu, kiedy dr Erskine nie podał mu serum super-żołnierza. Od tamtej pory jest jednym z najważniejszych wojowników Avengers. Amerykanie znajdowali w postaci pierwiastek patriotyczny, toteż wiele pokoleń w USA wychowywało się na komiksach Marvela z jego udziałem. Charakterystyczna tarcza w kolorach amerykańskiej flagi, stanowi najbardziej rozpoznawalny atrybut Kapitana Ameryki.

FLASH

Łamiący wszelkie prawa fizyki, przekraczający prędkość dźwięku – taki jest Flash. Postać nietuzinkowa i wyjątkowa. Występująca w kilku wcieleniach, z których każde następne stawało się ciekawsze od poprzedniego. Uważajcie, by Flash nie uciekł z Waszego plakatu!

IRON MAN

Tony Stark – milioner z wybujałą wyobraźnią, pewnego dnia stworzył kostium, który na zawsze odmienił jego życie. Iron Man to postać stworzona przez Marvel Comics w 1963 roku. Bohater komiksowy kilka lat temu przeniósł się na wielki ekran, a rola Roberta Downey’a Jr. przeszła do historii jako kultowa.

SPIDER-MAN

Chyba każdy dzieciak marzył kiedyś o tym, by zostać Spider-Manem. To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszy) bohaterów komiksowych, będący przy okazji potężnym sukcesem Marvela. Sprzedając postać wytwórniom filmowym, wydawnictwo zarobiło ponad 2,5 miliarda dolarów!

SUPERMAN

Jeżeli mówimy, że Iron Man jest postacią kultową, to co powiedzieć o Supermanie? DC Comics stworzyło bohatera w 1938 roku, a jego popularność wcale nie spada, choć mamy już 2014! Co stanowi o sile Supermana? Jego kosmiczne pochodzenie? Wysoki iloraz inteligencji? Nienaganny wygląd? A może wszystko naraz? Dziewczyny – jeśli w Waszym mieszkaniu brakuje supermana, zafundujcie sobie prawdziwego! Taki z plakatu myloview Superheroes spokojnie Was wysłucha, nie będzie marudził, ani rozrzucał brudnych rzeczy po mieszkaniu. Same zalety!

THOR

Niby to nordycki bóg, ale jednak jakiś zamerykanizowany… Tak czy inaczej, Thor należy do ekipy Avengers i należy się mu szacunek! Choć w komiksach Marvela pojawia się od 1962 roku, to największą popularność zyskał niedawno, dzięki filmom w reżyserii Kennetha Branagha.


WOLVERINE

Wolverine to najbardziej rozpoznawalny członek drużyny X-Men. Jest mutantem, którego cechuje zdolność do błyskawicznej regeneracji. Oprócz tego, bohater posiada charaketystyczne szpony, wykonane z niezniszczalnego metalu. Brał udział w walkach wojennych, pracował jako tajny agent, a do tego był bardzo kochliwy. Niekiedy mówi się, że to ulubiony superbohater kobiet. Czyżby była to zasługa Hugh Jackmana – odtwórcy roli Wolverina?

Poleca myloview
Batman
KAPITAN AMERYKA
FLASH
IRON MAN
SPIDER-MAN
SUPERMAN
THOR
WOLVERINE

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry