Pałac Kultury i Nauki w 5 kolorach

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-08-28 07:58   Bookmark and Share

Dekoral przygotował niestandardową akcję promocyjną - podczas weekendu „przemaluje” Pałac Kultury i Nauki w Warszawie na 5 kolorów. Instalacja przygotowana przez firmę Dekoral będzie umożliwiała zobaczenie jak PKIN wygląda w 1 z 5 kolorów pochodzących z palety Dekoral. W instalacji prezentowane będą informacje odnośnie wybranych kolorów nawiązujące do ogólnopolskiej akcji badawczej Kolorowa Polska.

Wizualizer ma pomóc dobrać najlepszy kolor do naszych wnętrz. Praca z programem zaczyna się w momencie zapoznania się z całą dostępną paletą kolorów oferowanych przez Dekoral i Dekoral Fashion. 

Po zarejestrowaniu się w systemie można wgrać zdjęcie wnętrza, które chcemy poddać kolorystycznej metamorfozie. Wizualizer 2.0 Dekoral daje efekty bardzo realistyczne. Umożliwia zmianę kolorów wskazanych obszarów, dzięki czemu jeśli na ścianie wisi obraz, to pozostanie on niezmieniony, tworząc wrażenie faktycznej zmiany koloru pomieszczenia. Realistykę zwiększa wierne oddanie świateł i cieni, zgodnie z tym, jak układają się one na pierwotnym zdjęciu. 

Aplikacja posiada wiele dodatkowych funkcji choć przy tym jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga od internauty żadnej wiedzy w zakresu architektury.


Kolorowa Polska,
Kolorowa Polska,
Kolorowa Polska,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry