A2arquitectos w Polsce.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-07-24 12:32   Bookmark and Share

Architekt Cristian Santandreu Utermark, założyciel A2arquitectos w Hiszpanii, jest twórcą projektu nagrodzonego w 2014 roku w USA przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Projektowania Wnętrz. Cristian Santandreu Utermark przedstawi zwycięski projekt 22 października w Warszawie, gdzie wystąpi w charakterze gościa oraz prelegenta Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia GIS Warszawa 2014.


Basen i Spa w ramach Hotelu Castell del Hams, znajdują się na wyspie Majorka, pośród śródziemnomorskiej roślinności. A2arquitectos przebudowali dach istniejącego, podgrzewanego basenu i dodali w jego pobliżu nowe Spa, zapewniając lepsze wykorzystanie nieużywanych wcześniej przestrzeni pomiędzy tymi dwoma miejscami rekreacji. Nowy dach basenu jest usłany kwadratowymi otworami, które pozwalają naturalnemu światłu przenikać do środka. Przeznaczone do zabiegów upiększających i relaksujących Spa, zostało umieszczone strategicznie, oferując odwiedzającym wspaniały widok na okolicę.


A2arquirectos z siedzibą w Madrycie, na Majorce i Valladolid, zajmuje się architekturą, urbanistyką, architekturą wnętrz oraz projektowaniem mebli, zarówno renowacją jak i nowymi projektami. Studio specjalizuje się w realizacji projektów związanych z sektorem turystycznym.

8 wybitnych, międzynarodowych prelegentów potwierdziło swoją obecność na GIS Warszawa 2014.

Wydarzenie organizowane przez ABplus Events we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP.

1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry