Design Udomowiony 2014 


Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-06-15 19:36   Bookmark and Share

Szósta edycja Designu Udomowionego, imprezy, która na dobre wpisała się już w kalendarz kulturalnych wydarzeń Wrocławia, to święto „designu do kupienia” – dobrze zaprojektowanych przedmiotów, które dostępne są w Polskich sklepach – tym razem nie tylko tych z wyposażeniem wnętrz.

Oprócz odwiedzenia Galerii Wnętrz DOMAR podczas Nocy z Designem, wrocławianie tradycyjnie już mogą oglądać wystawy, uczestniczyć w warsztatach i spotkaniach.
 W tym roku pod hasłem „Design do kupienia” format Design udomowiony poszerzył swoją formułę o przedmioty niezwiązane bezpośrednio z wyposażeniem wnętrz, ale wyróżniające się na półkach polskich sklepów dobrymi projektami, ciekawym brandingiem, oryginalnymi opakowaniami, jakością, atrakcyjnymi cenami. Niejednokrotnie to marki, które znamy już od lat, w innych przypadkach świeże, ale już docenione przez klientów.

Design Udomowiony tradycyjnie rozpoczął się od Nocy z Designem (12.06.2013, godz, 20.00 – 24.00). To wtedy kuratorzy otworzyli swoje wystawy, producenci zaprezentowali rynkowe nowości, a projektanci spotkali się z przybyłymi do Galerii Wnętrz DOMAR gośćmi. A wszystko zakończył koncert energetycznej Natalii Lubrano.


1
1
1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry