Easy. Nowa kolekcja Noti

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2014-06-16 18:33   Bookmark and Share

Co to za problem urządzić dwustumetrową willę, gdzie kreacja twórcza i nasza pomysłowość nie ma końca? Cóż to za wyzwanie stworzyć projekt mieszkania o powierzchni 100 metrów kwadratowych? Szczerze? Żaden! Wszystkie takie wnętrza są niczym w porównaniu z gehenną pracy nad kawalerką lub odrobinę mniejszym mieszkaniem. Nie dość że trzeba zmieścić cały dobytek, to jeszcze chcemy by aranżacja była funkcjonalna, estetyczna i oczywiście mieściła się w budżecie - bo przecież wszyscy mamy jakiś budżet.

Właśnie dlatego bardzo interesująca wydaje się być najnowsza kolekcja Noti, która ma rozwiązywać tego typu problemy. "Easy" zaprojektowana przez Pracownię Wierszyłłowski i Projektanci stawia na funkcjonalność i możliwość szybkiego przearanżowania wnętrza, gdy zmieniają się nasze potrzeby życiowe. Kto wie, może będzie to kolekcja wybierana do pierwszego własnego mieszkania przez młodych ludzi?
Kolekcja składa się z mebli modułowych - tapicerowanych i skrzyniowych dających możliwości indywidualnego projektowania wnętrza. Przy wprowadzeniu “Easy” marka Noti w innowacyjny sposób rozwinęła proces projektowy – kolekcja stała się przedmiotem pracy warsztatowej ze studentami wrocławskiej ASP. Bazując na jej elementach stworzyli oni trzy alternatywne wnętrza zaprojektowane dla użytkowników ze skrajnie różnymi potrzebami funkcjonalnymi.


design, polski design, Noti,
design, polski design, Noti,
design, polski design, Noti,
design, polski design, Noti,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry