II Targi Książki Kulinarnej

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-06-02 15:35   Bookmark and Share

Marta Gessler już po raz drugi zaprasza na trzydniowe Targi Książki Kulinarnej. Rozpoczynającemu się 25 lipca wydarzeniu przyświeca hasło EDUKU-JEMY! które jest wyrazem poszukiwania najlepszych dróg kulinarnego rozwoju.

Pierwszego dnia zaproszeni goście spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy gotowania można nauczyć się z książek oraz co robić, żeby korzystanie z nich zawsze kończyło się sukcesem. Tego dnia odbędzie się debata poświęcona polskim brakom w dziedzinie edukacji kulinarnej oraz zmianom, jakie zaszły na tym polu w ciągu ostatnich dwóch lat. Drugi dzień zdominuje temat kulinarnych destynacji, podróży za smakiem i zjadaniu świata. Trzeciego dnia zaproszeni goście eksplorować będą związki kuchni i sztuki.

Targi Książki Kulinarnej to jedyne w Warszawie wydarzenie łączące książki i gotowanie. Pierwsza edycja przyciągnęła 3000 odwiedzających, którzy mogli skorzystać z oferty 30 wystawców i uczestniczyć w ponad 20 wydarzeniach. W tym roku Targi rozrosną się o nowe aktywności, odbędzie się więcej spotkań, a przede wszystkim wzrośnie liczba tytułów, które będzie można nabyć.

II Targi Książki Kulinarnej/25-27 lipca 2014/Zielony Jazdów/Qchnia Artystyczna/

1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry