Drugi numer ŁADNIE NAPRAWIĘ. Polecamy!

Kategoria: Trendy, Dodano: 2014-05-13 09:08   Bookmark and Share

Polecamy kolejny numer magazynu "Ładnie Naprawię" - łódzkiej inicjatywy związanej również z portalem o tej samej nazwie i wydawnictwem Purpose.

W aktualnym numerze magazynu autorzy poruszają szereg tematów,
które z naprawianiem nie mają bezpośredniego związku. Są to jednak przykłady pozytywnych zmian bądź działań, które mają pomóc w zmienianiu ludzi i świata na lepsze - co w dzisiejszej sytuacji politycznej i społecznej wydaje się ważne i potrzebne. W magazynie dostajemy wskazówki, jak zmieniać nie tylko to, co nas otacza, ale również - a może przede wszystkim - jak zmieniać siebie.

"Wydając "Ładnie Naprawię" wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Wiedzieliśmy,
że inwestując własne pieniądze w czasopismo ryzykujemy. Dzisiaj wiemy, że to ryzyko jest warte swej ceny, a recenzje, jakie zbiera magazyn, są
rewelacyjne. Pierwszy numer był swego rodzaju polem doświadczalnym w
zakresie poruszanych tematów, dystrybucji, a nawet nazwy. "Ładnie Naprawię" bowiem większości naszych czytelników kojarzy się bardzo pozytywnie - z aktywnością, przedsiębiorczością, estetyką, odpowiedzialnością. Znalazło się oczywiście kilku malkontentów, którzy stwierdzili, że naprawianie kojarzy się źle. bo z czymś, co się psuje." - mówi Maciej Mazerant, wydawca.


Purpose, Ładnie naprawię,
Purpose, Ładnie naprawię,
Purpose, Ładnie naprawię,
Purpose, Ładnie naprawię,
Purpose, Ładnie naprawię,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry