Lato w mieście by Stary Browar

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-04-24 14:26   Bookmark and Share

Park Starego Browaru to jedno z ulubionych miejsc spotkań poznaniaków. Dlatego nie czekając na kalendarzowe lato, Stary Browar postanowił rozpocząć sezon „wakacyjny” w parku wraz z nastaniem ciepłych dni zachęcających do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

1 maja w samym sercu parku pojawi się pierwszy Letni Punkt Informacyjny w stylu eco. W nim w godz. 12:00-20:00 będzie można wypożyczyć lub kupić frisbee, komplety do tenisa plażowego czy koce piknikowe.
1 maja rozpocznie się także sezon leżakowy (kilkaset ogólnodostępnych leżaków) i ogródkowy. W parku pojawią się ogródki produkującej na miejscu lody i desery Ghiacci oraz serwującego francuskie przysmaki i pozbawione ulepszaczy świeże wypieki Petit Paris. Nie zabraknie także Werandy Take Away, która przygotowuje na majówkę kulinarną niespodziankę i nie będą to – jak w ubiegłym roku – hamburgery. Te będzie można przynieść na piknik ze znajdującego się przy wejściu do parku od ul. Półwiejskiej BurgerKonta.

Przez cały długi weekend majowy w godz. 12:00-20:00 o piknikową, chilloutowo –lounge’ową atmosferę zadbają DJ’e klubu SQ. Zagrają m.in. Matthew Clarck, Creamer, Dominikch, Bogucki i Longair.

Oprawę graficzną „Lata w mieście by Stary Browar” przygotowała Agata Dudek x UVMW. Agata jest laureatką konkursów oraz autorką wystaw w kraju i za granicą. Dotychczas zrealizowała projekty m.in. dla Newsweeka, Twojego Stylu, Wysokich Obcasów, Pani, Zwierciadła, Przekroju, Computer Arts Project, K Mag czy Nestle. Sponsorem „Lata w mieście by Stary Browar” jest River Park.

1
1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry