Jakie kolory lubią Polacy?

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-04-15 16:54   Bookmark and Share

Rusza kampania badająca preferencje kolorystyczne Polaków, którą z przyjemnością wspieramy w naszym portalu. Jaki jest ulubiony kolor warszawiaków, a jaki wrocławian? Jaki kolor damskich szpilek najbardziej podoba się studentom z Krakowa, a jakie kolory najczęściej przewijają się w polskich piosenkach? Na te oraz wiele innych pytań postara się odpowiedzieć organizator, producent farb, marka Dekoral Fashion.

Dekoral Fashion podczas akcji „Kolorowa Polska” będzie zbierał dane w internecie oraz na ulicach polskich miast. Zebrane dane będą automatycznie aktualizowane na stronie www.KolorowaPolska.pl, która jest platformą akcji. Jednocześnie rusza w internecie kampania bannerowa, która będzie prezentowała... różne kolory. W zależności od tego w jaki kolor banneru kliknie użytkownik, będzie to miało odzwierciedlenie w kolorze strony www.KolorowaPolska.pl, który mu się wyświetli. Co ciekawe i niestandardowe, bannery nie będą oznaczone marką Dekoral Fashion. Prawdopodobnie po raz pierwszy na świecie będą emitowane aż 3744 bannery o różnej kolorystyce.

Zebrane dane są na bieżąco przetwarzane i automatycznie publikowane na stronie w formie infografik i podsumowań. 

Jakie dane Cię zaskoczą? A które informacje okażą się pożyteczne? Odwiedź www.KolorowaPolska.pl i przekonaj się ile wiesz o kolorach! Akcji towarzyszy konkurs, w którym można wygrać iPhone C (oczywiście w wybranym przez siebie kolorze. 

Jeśli interesujesz się designem, aranżacją wnętrz i kolorami zostań fanem marki Dekoral Fashion na Facebooku.Kolorowa Polska,
Kolorowa Polska,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry