Wystawa Smak przedmiotu. Gdynia w Mediolanie

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-04-01 11:05   Bookmark and Share

Wystawa „Smak przedmiotu“, pod kuratelą grupy projektowej razy2, będzie promować projektantów z Pomorza podczas Milan Design Week 2014. Przedstawi produkty pomorskich projektantów w oryginalny, niekonwencjonalny sposób - poprzez ich zapach i smak...

Centrum Designu Gdynia, jednostka wspierająca rozwój przemysłu kreatywnego na Pomorzu, wspólnie z grupą projektową razy2, wybrało 12 produktów z Pomorza, które zaprezentowane zostaną podczas Milan Design Week 2014. Wystawa, której celem jest promocja pomorskich projektantów i firm z sektora kreatywnego, jest opowieścią o produktach w języku niewerbalnym. Każdy z przedmiotów zostanie zaprezentowany również w formie specjalnie skomponowanej potrawy. Pożywienie staje się syntetycznym i uniwersalnym przedstawieniem cech obiektu. Na wystawie będzie można swobodnie rozsmakować się m.in. w cieple grzejnika, szybkości roweru, świetle lampy ulicznej, wygodzie mebli, czy doświadczeniu dziecięcej zabawy.

W dniach 8-13 kwietnia zapraszamy do „posmakowania“ pomorskich produktów w Loftino (Opificio 31) przy via Tortona 31 w Mediolanie, codziennie w godzinach 10-21.

Aeon Form
Malafor
Studio 1do1
Tabanda
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry