Ładnie Naprawię. Pierwszy numer

Kategoria: Trendy, Dodano: 2014-03-19 13:37   Bookmark and Share

Najpierw powstał serwis internetowy Ładnie Naprawię - ogólnopolski projekt, którego celem jest zebranie w jednym miejscu działających lokalnie, utalentowanych i przedsiębiorczych ludzi, którzy myślą o środowisku naturalnym, chcą oszczędzać i zarabiać pieniądze.

Ekipa z Purpose, pomysłodawcy serwisu, chcą połączyć w jednym miejscu działających lokalnie utalentowanych i przedsiębiorczych ludzi, którzy myślą o środowisku naturalnym, chcą oszczędzać i zarabiać pieniądze. W ramach Ładnie Naprawię dają możliwość spotkania się tych, którzy mają coś do naprawienia z tymi którzy mogą to naprawić – artystami w swoim fachu.

Idea Ładnie Naprawię cieszy cię dużym zainteresowaniem i już skupiła wokół siebie społeczność. I właśnie dla niej powstał kolejny etap - pięknie wydana gazeta Ładnie Naprawię!

W pierwszym numerze wydawcy skupiają się przede wszystkim na zaprezentowaniu dobrych praktyk związanych z ideą naprawiania, odnawiania, tworzenia z wykorzystaniem materiałów odnawialnych lub ekologicznych. Prezentowane są projekty o małych budżetach, a także te realizowane w ogromnej skali. W pierwszym numerze nie mogło zabraknąć również nowych technologii i związanych z nimi trendów w naprawianiu.

Polecam!


Purpose, Ładnie naprawię,
Purpose, Ładnie naprawię,
Purpose, Ładnie naprawię,
Purpose, Ładnie naprawię,
Purpose, Ładnie naprawię,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry