Ruszyła III edycja konkursu „FoorniFEST”

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-03-07 09:59   Bookmark and Share

Po raz trzeci platforma wnętrzarska Foorni.pl wraz z Partnerami ogłosiła konkurs na najlepszy zrealizowany projekt. Przedsięwzięcie skierowane jest do profesjonalistów zajmujących się zawodowo projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych. Konkurs ruszył 17 lutego br.

Konkurs odbywał się będzie w 6 tematycznych etapach. Pierwszą odsłonę konkursu poświęcono MAŁYM WNĘTRZOM. Kolejne (wnętrze ekskluzywne, wnętrze dla Kowalskiego, wnętrze publiczne, wnętrze na poddaszu, wnętrze otwarte) zaczynały się będą w dwumiesięcznych odstępach. Każdy z etapów potrwa 2 miesiące i zakończy się wyłonieniem dwóch laureatów: iPad Air WiFi 16 GB trafi do zwycięzcy, natomiast Intuos Creative Stylus otrzyma autor pracy, która zajęła drugie miejsce.

Zwieńczeniem konkursu „FoorniFEST – wybieramy najlepszą realizację” będzie wyłonienie ze wszystkich zgłoszonych w trakcie roku prac, projektu któremu zostanie przyznany tytuł NAJLEPSZEJ REALIZACJI ROKU oraz atrakcyjna nagroda marki Wacom.

Jeśli zrealizowałeś kawalerkę, singielkę lub niewielkie, ale funkcjonalne mieszkanie dla pary – już teraz wieź udział z konkursie i zgłoś swój projekt. Szczegóły oraz informacje o kolejnych odsłonach FoorniFEST-u znajdują się na stronie organizatora.

Na zdjęciu.
Kawalerka zaprojektowana przez Karolinę Kazanecką – laureat II edycji konkursu „FoorniFEST – wybieramy najlepszą realizację”, w kategorii MAŁE WNĘTRZA.


FoorniFEST,
FoorniFEST,
FoorniFEST,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry