Forum dobrego designu

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2013-12-04 09:34   Bookmark and Share

Czołowi polscy projektanci wzornictwa i promotorzy designu, producenci i dystrybutorzy z różnych segmentów wyposażenia wnętrz, uznani architekci wnętrz – wszyscy, którym bliski jest temat designu i projektowania wezmą udział w Forum Dobrego Designu. Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2013 r. w Warszawie. Organizatorem jest magazyn Dobrze Mieszkaj i serwis Dobrzemieszkaj.pl.

Tomek Rygalik, jeden z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych polskich projektantów wzornictwa, Michał Piernikowski, dyrektor Łódź Design festiwal i współorganizator wielu projektów związanych z przemysłami kreatywnymi, Piotr Voelkel, założyciel i współwłaściciel Grupy Kapitałowej Vox, założyciel School of Form i współtwórca centrum designu Concordia Design czy Piotr Szkurłat, dyrektor Strefy Inwestycje Ceramiki Paradyż – to tylko niektórzy uczestnicy dyskusji panelowych, które odbędą się w czasie Forum Dobrego Designu.

Tematem przewodnim konferencji jest design i wpływ wzornictwa na wizerunek marki i sprzedaż produktów dedykowanych wnętrzom. Zaproszeni goście będą rozmawiać, jakie działania powinni podjąć producenci i dystrybutorzy, aby współpraca na linii producent-projektant wzornictwa-architekt wnętrz była efektywniejsza. Zastanowią się nad przeszłością i przyszłością designu w Polsce, a w tym kontekście – nad przyszłością i możliwościami rozwoju rynku wyposażenia wnętrz. Omówią preferencje konsumentów i tendencje sprzedaży produktów do wnętrz w Polsce.

Forum Dobrego Designu odbędzie się 10 grudnia 2013 r. (wtorek)w Loft44 przy ul. ul. Powązkowskiej 44 w Warszawie.


Forum dobrego designu związany jest z konkursem. Wśród nagrodzonych Dobrym Designem 2013 jest Balma.
Konkurs dobry design,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry