Arena DESIGN 2014

Brodie Neill na arena DESIGN 2014

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2013-12-02 08:39   Bookmark and Share

Australijski designer Brodie Neill będzie gościem specjalnym arena DESIGN 2014. Projektant, którego wystawa zachwyciła publiczność podczas tegorocznych targów w Mediolanie, poprowadzi wykład na temat materiałów.

Szósta edycja arena DESIGN została poświęcona tematyce materiałów. O ich rodzajach, właściwościach oraz innowacyjnych rozwiązaniach będą rozmawiać w strefie FORUM szanowani projektanci z Polski i zagranicy. Jednym z prelegentów będzie gość specjalny, Brodie Neill, który podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu wykorzystywania i łączenia wielu tworzyw.

Australijski projektant zdobył uznanie dzięki takim projektom jak m.in.: wykonana z włókna szklanego ławka E-turn (dla marki Kundalini), szklany szezlong Glacier odlany z 135 litrów przezroczystego szkła, krzesło Reverb Wire stworzone ze stalowych prętów czy lampa Clover z poliuretanu i aluminium.

Ważnym wydarzeniem w rozwoju kariery zawodowej Brodiego Neilla były tegoroczne targi w Mediolanie, na których jego wystawa prac sygnowana marką Made in Ratio cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających. W portfolio marki znalazły się m.in.: krzesło i bujany leżak Cowrie, stół Supernova, wykonany z recyklingu aluminium czy stworzony ze stalowych prętów wieszak Matrix.


arena design 2014,
arena design 2014,
arena design 2014,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry