Kiełkowniki. Ogródek o każdej porze roku.

Kategoria: Design, Dodano: 2013-08-29 19:03   Bookmark and Share

Choć sezon zbiorów w pełni, to jednak myśl o jesiennym chłodzie krąży już po głowie. Co nam zostanie z zielonych, domowych przysmaków? Tylko to, co posiejemy w doniczkach i co zniesie trudne warunki mieszkaniowe. Ale czy wszystko musi zawsze stać w tych nudnych donicach?

Anna Żukowska i Katarzyna Żukowska przesłały nam swój przepiękny, bardzo przydatny produkt będący praktycznym gadżetem w każdej kuchni. Kiełkownik powstał z myślą tworzenia domowego ogródka o każdej porze roku - naczynie przeznaczone jest do uprawy całorocznej. Idealnie sprawdza się do wysiewania nasion warzyw, sałat, ziół, odmian fasoli jak również rzeżuchy. Geometryczny kształt umożliwia zestawienie kilku kiełkowników w różne ciekawe kompozycje. Naczynia świetnie prezentują się na parapecie - postawione obok siebie, w kilka sztuk, tworzą idealną dekorację.

Kiełkownik sprzedawany jest w zestawie, który zawiera: ceramiczny, trójkątny pojemnik w kolorze białym, aluminiową siatkę (kolor biały), papierową pokrywkę (wykonana w stylu origami, kolor czarny), nasiona rzeżuchy 5g, opakowanie z tektury z instrukcją obsługi.

W najbliższym czasie rodzina Kiełkownika powiększy się o nową serię w pastelowych kolorach.

1
1
1
1
1
1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry